Haberler

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Nos Valeurs

Ansamble International, müşterilerine ve tüm çalışanlarına karşı “Önceliğimiz her zaman İNSAN” ilkesini benimsemiş ve İnsan-Doğa merkezli sosyal sorumluluk politikalarının her daim arkasında durmuş ve desteklemiştir. Bu bağlamda Ansamble İnternational değerleri aşağıdaki şekilde tanımlanmıştır.:

Saygı

Ansamble international markamız, çok uluslu ve çok kültürlü mutfaklar branşlarında birçok ülkede faaliyet göstermektedir. Kültürlerin ve ulusların, mutfak, yeme-içme kültürlerine daima saygı ve hassasiyet göstererek hizmet vermeye devam etmektedir. 38 yılı aşkın uluslararası tecrübemizi, hizmet sunduğumuz her ülkenin yerel mutfak kültürleri ile harmanlamaktayız. Misyonumuz; her müşterimize istisnasız saygı göstermek ve sağlıklı, lezzetli bir yemek deneyimini sunmaktır.

Sorumluluk

Ansamble İnternational’ın her bir çalışanı, şirketin ortak değer ve yargılarına saygılıdır. Ortak bilince ve takım çalışmasına inanır. Takım çalışması ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunabileceğimizin sorumluluğunun bilinci ile hareket etmektedir.

Dürüstlük

Şeffaflık ve dürüstlük, Ansamble İnternational’ın faaliyetlerinde anahtar kelimelerdir. Tüm koşullarda müşterilerine uygun iletişim kanalları kullanılarak gelişmeler konusunda açık, doğru bilgiler verilmektedir.

Dayanışma

Ansamble, ekonomik ve kültürel açıdan gelişebilmemizin birbirimizle dayanışmadan geçtiği bilinciyle, yerel dernek ve sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerine destek olarak, sosyal sorumluluk inancıyla hareket etmektedir.

Scroll To Top