Haberler

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Nos Valeurs

Ansamble International, sağlam değerlere ve işe insani yaklaşıma odaklanmış yerel bir yönetim ile, sosyal iş projesinin arkasındadır.
Stratejik ilkelerin ve yürüklükteki politikaların direkleri olan Ansamble İnternational değerleri aşağıdaki şekilde tanımlanabilir:

Saygı

Ansamble İnternational markası, çeşitli mutfak gelenekli ve çeşitli kültürlü birçok ülkede faaliyet göstermektedir. Buradan grup değerlerine saygısının ankraj etme önemi anlaşılmaktadır. 36 yıla aşkın iş tecrübemizi yerel özelliklerine adapte etmekteyiz. Misyonumuz: konuklarımıza saygı ve dengeli bir yemek sağlamak.

Sorumluluk

Ansamble International’ın her bir aktörü, toplu kararları uyguladığında kendi taahhütlerini göz önünde bulundurmaktadır ve bireysel eylemlerini grubun prensiplerine uygun yerine getirmektedir. Hedef, inandırıcı sonuçların elde edilmesi amacıyla, bir sorumluluk hissinin yaratılmasıdır.

Dürüstlük

Şeffaflık ve dürüstlük, Ansamble İnternational grubun günlük işlemlerinde anahtar kelimelerdir. Uygun iletişim kanalların tespit edilmesi, müşterilerimize, tüm koşullarda, gelişmeler konusunda bilgi vermemize imkan sağlamaktadır.

Dayanışma

Ekonomik açıdan gelişmemiz aktif dayanışmadan ayrılamadığından dolayı, Ansamble, yerel dernek ve sivil toplum örgütlerini teşvik ederek, çalışma ve eğitim aracılığıyla yeniden entegre edilmeye destekte bulunmaktadır.

Scroll To Top