Haberler

Yasal notlar

Ansamble Türkiye sitesine bağlı bulunmaktasınız. Bu sitenin kullanılması, yürüklükte bulunan yasalara ve genel erişim ve kullanım koşullarına riayet edilmesine bağlıdır. Ansamble Türkiye bu şartları her an değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Aynı zamanda, kullanıcılar, bunları düzenli bir şekilde takip etmeye davet edilmektedir.

Genel bilgiler
Bu site Ansamble Türkiye mülkiyetidir
Telif hakkı: ANSAMBLE Türkiye
www.ansamble.com.tr

Fikri mülkiyet
Bu sitenin tamamı, telif hakkı ve fikri mülkiyet konusunda, Türkiye ve uluslararası yasalarına tabidir. Bu sitede yer alan metin ve resimler için tüm haklar saklıdır. Fikri mülkiyet kanununa göre, bu sitenin, sahibinin yazılı onayı alınmadan, elektronik mesnet yada başka bir şey üzerine kısmen veya tamamen çoğaltılması yasaktır.

Hyperlink-ler
Partnerleri dahil, internetteki diğer kaynaklara erişim sağlayan bu sitenin parçası olan tespit edilmiş olan hypertext linkleri, önceden yayıncının açık ve yazılı onayını tabi tutulmuştur.

Cevap hakkı
Bu sitede belirtilmiş olan her kişi bir cevap hakkı iddia edebilir. Bu konuda bir talep e-posta yoluyla iletilir.

Gizlilik politikası
www.ansamble.com.tr sitesi üzerinden toplanan veriler hiçbir şekilde üçüncü kişilere devredilmez ve satılmaz. Eposta adresleri de, ilgili kişilerin yazılı onayı olmadan, partnerlerimiz dahil üçüncü kişilere iletilmez.

Partenerler

Müşteriler sayfasında yer alan partnerlerimizin tamamı, bilgilerini, contact@ansamble.com.tr adresine bir talep ileterek değiştirmekle haklıdır.

Scroll To Top