Haberler

Şirketler ve İdareler

Şirketler için hazır yemek servisi


sirketlerRahatlama ve menüye kaçış

Bir öğle yemeği molası, stresli bir iş gününde bir rahatlama ve kaçamak zamanıdır. Türkiye’nin en büyük ekonomik merkezi olan İstanbul’da, hazırladığımız yemeklerinin büyük bir kısmı, kentteki şirketlerin, idarelerin ve kuruluşlarının çalışanları için tasarlanmıştır. Hizmete bağlı olarak – self-servis, alakart veya fast-food – çalışanlara, spesifik iş koşullarına adapte edilmiş geniş bir yemek yelpazesi sunmaktayız.

Herbir müşteri ayrıcalıklı konuğumuz konumundadır. Yemek zamanı, bir iş günü içerisinde, bir rahatlama ve kaçamak anı, bir mühlet aralığı olmalıdır. Bölgesel mutfak mı yoksa temalı mutfak mı olsun? Herkesin seçimine bağlıdır. Güzel bir şekilde sunulan, geniş bir yemek yelpazesi ile, herkes iyi bir öğle yemeğinin keyfini yaşayabilir.

Tutkulu tat, harika görünüm

Düzenli şekilde eğitim gören şeflerimiz, yenilikçi süreçler ve sağlıklı yemek hazırlama uygulamaları kullanarak, ürünlerin orijinal tatlarını vurgulayıp ürün lezzetini korumaktadırlar.
Müşterilerimizin beslenme ihtiyaçlarının karşılanması, şirketimizin tüm restoranlarında bir önceliktir. İyi yapılmış menüler, sağlıklı özellikler, dengeli bir öğünün oluşturulması hiçbir zaman o kadar kolay olmamıştı.

1-2

Her zaman, her gün sağlanan en iyi hizmetler

Öğle molası genellikle, spor ya da alışveriş gibi aktiviteler için bir fırsattır…
Öğle yemeği için zamanınız var mı, yok mu? Nasıl istiyorsanız öyle yiyin, fakat yemek yemenizin dengeli olmasına dikkat edin, yemeği dışarda ya da içerde yiyin, menüden sipariş edin ya da standart menüsünü alın. Ansamble, her zaman müşterilerinin yaşam tarzına adapte olur.

Meniu reinventat

Yeniden keşfedilen menü, dinamize edilmiş restoranlar

Kış günlerinde çorbalar, yaz günlerinde ise salata ve soğuk yemekler, eğlenme etkinlikleri, organik ürünler menüleri makul fiyatlarla, açık mutfak ya da egzotik yemekler: güncel, müşterileri çekmek ve müşterileri restoranlara gelme sıklığı artırmak için performans ön plandadır

Scroll To Top