Haberler

Şirketler ve Kurumlar

Şirketler ve Kurumlar için yemek hizmeti


sirketlerYemek Molası

Öğle Yemeği molası, stresli bir iş gününde dinlenme ve rahatlama zamanıdır. Türkiye’nin her bölge ve şehrinde kültürel yeme alışkanlıklarını dikkate alarak hazırladığımız menülerimiz, self-servis, alakart veya fast-food şeklinde hizmet verilerek beğeninize sunulmaktadır.

Her bir müşterimiz, bizim için ayrıcalıklı konuğumuzdur. Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak sunduğumuz bölgesel veya temalı mutfak seçenekleriyle geniş bir yemek yelpazesi sunulmakta ve her müşterimiz için keyifli bir yemek molası yaşatabilmenin mutluluğunu hissetmekteyiz.

Leziz tatlar, enfes sunumlar

Sürekli eğitim gören şeflerimiz, yenilikçi süreçler ve sağlıklı yemek hazırlama uygulamaları tatbik ederek hazırladıkları yemeklerimizi, orijinal tatlarını ve ürün lezzetlerini koruyarak sunmaktadır.
Müşterilerimizin sağlıklı ve dengeli beslenme ihtiyaçlarının karşılanması, şirketimizin birincil önceliğidir. İtina ile hazırlanmış menüler, sağlıklı lezzetler, dengeli bir öğün yemek sunmanın, hiçbir zaman kolayına kaçmadan, özveriyle yapılması bilinci tüm personelimizin ilkesidir.

Değişmeyen hizmet kalitesi

Öğle molası genellikle, spor ya da alışveriş gibi aktiviteler için bir fırsattır.
Öğle yemeği için zamanınız var mı, yok mu? Nasıl istiyorsanız öyle yiyin, fakat öğünlerinizin dengeli olmasına dikkat edin. Ansamble her zaman müşterilerinin ne istediğini çok iyi biliyor ve isteklerinize tam olarak cevap veriyoruz.

Meniu reinventat

Keşfedeceğiniz yeni menülerimiz, sımsıcak cafelerimiz,

Kış günlerinde çorbalar, yaz günlerinde ise salata ve soğuk yemekler, organik ürün menüleri, egzotik yemekler, yemekhanelerinize restaurant ve cafelerinize farklı bir konsept katarak, sizlere çok farklı deneyimler yaşatacağımıza olan inancımız sonsuzdur.

Scroll To Top