Haberler

EĞİTİM

Okullar için hazır yemek servisi


egitimYaratıcılıktan eğlenceli yemek pişirmeye

Beslenme, genç yaştan başlayarak uygun bir gelişme esası olduğundan dolayı, tüm besin niteliklerini koruyarak, en iyi ürünleri seçmeye taahhüt etmekteyiz.
Ansamble tarafından sunulan okullar için hazır yemek kavramı eşsizdir:
• kalori ve besin açısından dengeli, diyetisyenimiz tarafından yaş gruplarına göre hazırlanmış menüler sunmaktadır
• servis için gençlere uygun kaplar ve en talepkar misafirlerinin iştahını açacak dekorlar kullanmaktadır.

Bir okul günü içerisinde en önemli ara olan öğle yemeği bir sevinç sebebi, yeniden güç kazanma ve eğlenirken çeşitli lezzetler tatman için bir fırsattır. Her öğlen, rengarenk tepsiler, çeşitli menüler ve eğlenceli sürprizler mevcut. Yaşlara uygun şekilde dekore edilmiş, özel olarak düzenlenmiş odalarda sunulan eğlenceli bir ortam.

Restauratie scolara

Dolap çevirme garantilidir
1-3

Çocukların günlük yaşamlarında önemli yerleri olan hizmet personelimiz, çocuklarla bu özel dolap çevirme anı zevkle paylaşmaktadır.

Tercihlerini bilmek, onlarla etkileşimde bulunmak ve keyifli bir ortam kurmak… bunlar, çocuklara sıcak bir ortamda öğlen yemeklerinden zevk almalarını sağlamanın sadece birkaç yollarıdır.

enfantsBeslenme eğitimine öncelik

Menüleri her bir yaş grubuna adapte ederek, diyetisyenlerimiz genç misafirlerimize, dengeli bir diyet konusunda birkaç tavsiyede bulunmaktadırlar (PNNS).

Çeşitlilik yine aynı zamanda diyet için önemli bir anahtardır. Dünya seviyesindeki ürünleri menüye dahil ederek, çocukların mutfak bilgilerini genişletmelerine imkan sağlamaktayız.

Scroll To Top