Haberler

Eğitim Kurumları

Okullar için hazır yemek servisi


egitimYaratıcılıktan eğlenceli yemek pişirmeye

Doğru ve dengeli beslenme, çocuk yaştan başlayarak “Sağlıklı Bir Gelişim Süreci” nin en önemli unsuru olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Sunduğumuz tüm ürünlerin niteliklerini koruyarak, en iyi ürünleri seçip en doğru hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz.
Ansamble olarak her seviyedeki öğrencilerimiz için okullarınızda;
– Diyetisyenimiz tarafından farklı yaş gruplarına göre hazırlanmış, kalori ve besin değeri açısından dengeli ve sağlıklı menüler hazırlıyoruz.
– Yemek servisi sırasında, yaş gruplarına uygun sunum kapları tercih ediyoruz.
– Öğrencilerimiz için farklı lezzetleri farklı sunum ve dekorlar ile gerçekleştirerek öğünlerini daha öğlenceli bir hale getiriyoruz.
– Sabah kahvaltılarını, öğle yemeğini ve ara öğün beslenmelerini hazırladığımız lezzetli ve sağlıklı menülerimiz ile öğlenceli ve güleryüzlü bir yemekhane ortamında motivasyonlarını arttırarak, derslerine daha kolay yoğunlaşmalarına destek oluyoruz.

Restauratie scolara

Öğrencilerimizin oyun zamanları Ansamble ile çok daha eğlenceli
1-3

Çocuklarımızın eğitim yaşamlarında önemli yerleri olangüleryüzlü ve profesyonel hizmet personellerimize, öğrencilerimizle doğru ve güvenilir bir etkileşim kurarak, yemek tercihlerini tespit etmek ve bu menü tercihlerini çocuklarımıza sıcak, eğlenceli ve öğretici bir ortamda sunmak için periyodik eğitimler veriyor ve bu eğtimlerini en doğru şekilde uygulamaları yönünde denetimler gerçekleştiriyoruz.

enfantsEğitimin en lezzetli dersi “Doğru ve Dengeli Beslenme”

Farklı yaş gruplarına göre hazırlağımız sağlıklı ve lezzetli menülerimiz, çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimlerine destek olarak, “Doğru Beslenme ve Obeziyete Hayır”, başlıklı eğitim panellerimiz ile geleceğe daha sağlıklı ve daha başarılı adım atmaları yönünde çok gayret sarfediyoruz.
Menülerine küçük sürprizler yaparak “Dünya Mutfağı”ndan örnekler ekleyerek, çocuklarımızın dünya mutfakları bilgilerinin ve kültürlerinin genişlemesine katkı sağlıyoruz.

Scroll To Top