Haberler

Sağlık Kurumları

Sağlık kurumları yemek hizmeti


saglik

Sağlığınız için sağlıklı lezzetler

Hastalar, refakatçiler, ziyaretçiler ve sağlık kurumu personelleri……. Bir sağlık kurumunun beklentileri çok farklıdır. Personellerin çalışma saatlerine, hastaların menülerine, ziyaretçilerin ihtiyaçlarına göre servis ve menüler planlanmalı ve herbir sağlık kuruluşunun özelliğine göre program yapılmalıdır.

Sağlık kurumlarında sunacağımız yemek hizmetlerimizden uzun yada kısa bir dönem faydalanmanıza bağlı kalmaksızın, hastaların hızlı bir iyileşme süreçleri için gerekli yemek hizmetine dair nitelikleri sağlamaktayız. Aşçı ve diyetisyenlerimiz sağlık kurumunuzda, herkesin farklı besin ihtiyaçlarını karşılayabilecek dengeli menü planlamalarını, sizlerle birlikte yapmaktayız.

Ansamble Catering olarak amacımız, hastaların iyileşme süreçlerine, sunacağımız diyet menülerimizde katkı sağlamaktır.

Sağlığınız emin ellerde

Kurumlarında sunacağımız sağlık ve lezzet dolu lezzetlerimizin yanısıra, hastalarımızın doğum günleri için özel bir hediye, sürpriz bir yemek ile fark yaratan hizmetlerimiz sonucu hastalarınızın iyileşme süreçlerindeki moral seviyelerini en üst seviyelerde tutabilmek , bizler için en büyük mükafat olacaktır.

Biz, sizlerle bir bütünüz

Güvenli ve sağlıklı bir mutfak, uzman kadro, tam şeffaflık ile kurumunuzun ayrılmaz bir parçası olarak tüm sağlık personelleriniz ile tam bir ortaklığımızı sonuna kadar desteklemekteyiz.
Birbirimizi tamamlama adına kurduğumuz bu ortaklık sayesinde, sağlık personellerinizin işlerine daha iyi odaklanabilmelerine katkı sağlamaktayız.

Scroll To Top