Haberler

SAĞLIK

Sağlık kuruluşları için hazır yemek servisi


saglik

Diyet, şifa için sır

Hastalar ziyaretçiler ve sağlık personeli … bir sağlık kuruluşun misafirlerinin beklentileri farklıdır. Personelin çalışma saatlerine, hastaların hastalıklarına, ziyaretçilerin ihtiyaçlarına göre, servis planlamalı ve herbir sağlık kuruluşunun özelliğine göre adapte olmalıdır.

Yemeklerimiz, hizmetlerimizden uzun ya da kısa bir dönem faydalanmalarına bağlı olmaksızın, hastalara hızlı bir iyileşme için gerekli nitelikleri sağlamaktadır. Bu nedenle, aşçı ve diyetisyenlerimiz birlikte çalışmaktadır! Birlikte herkesin besin ihtiyaçlarını karşılayan, dengeli menüler hazırlamaktadırlar. Amaç, hazır yemek sistemini iyileşme sürecine tamamen entegre edilmesidir.

Öğün vakti, iletişim ve konfor zamanı

Öğün sırasındaki rahatlama anları, renkli ve iştah açıcı yemekler, çeşitli ve lezzetli yemek tarifleri gerektirir fakat, aynı zamanda, fark oluşturan küçük şeyler de içerir: doğum günü için özel bir hediye, bir sürpriz yemek. Bizim için, hastanın iyileşmesi, en büyük mükâfattır.

Birbirini tamamlama ilkesi altına ortaklık

Sağlık personelinin yanında her gün hazır bulunan ekiplerimiz ortaklığı desteklemektedirler. Bunlar güvenli, sağlıklı bir mutfak, uzman bir hizmet tedarikçisi sağlamaktadırlar. Hizmetimiz ihtiyaçlara uyum sağlayarak, tam şeffaflığı ile kuruluşun projesinin ayrılmaz parçasıdır.
Birbirini tamamlama ilkesi altında bulunan bir ortaklık sayesinde, tıbbi ekipleri öncelikli olan sağlık bakım misyonlarına sakin bir şekilde odaklanabilmektedirler!

Scroll To Top