Haberler

Hizmetlerimiz

Şirketler ve Kurumlar

administration

Yemek Molası Öğle Yemeği molası, stresli bir iş gününde dinlenme ve rahatlama zamanıdır. Türkiye’nin her bölge ve şehrinde kültürel yeme alışkanlıklarını dikkate alarak hazırladığımız menülerimiz, self-servis, alakart veya fast-food şeklinde hizmet verilerek beğeninize sunulmaktadır. Her bir müşterimiz, bizim için ayrıcalıklı konuğumuzdur. Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak sunduğumuz bölgesel veya temalı mutfak seçenekleriyle geniş bir yemek yelpazesi sunulmakta ve her müşterimiz için ... Devamı »

Eğitim Kurumları

enseignement

Yaratıcılıktan eğlenceli yemek pişirmeye Doğru ve dengeli beslenme, çocuk yaştan başlayarak “Sağlıklı Bir Gelişim Süreci” nin en önemli unsuru olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Sunduğumuz tüm ürünlerin niteliklerini koruyarak, en iyi ürünleri seçip en doğru hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Ansamble olarak her seviyedeki öğrencilerimiz için okullarınızda; – Diyetisyenimiz tarafından farklı yaş gruplarına göre hazırlanmış, kalori ve besin değeri açısından dengeli ve ... Devamı »

Sağlık Kurumları

sante_

Sağlığınız için sağlıklı lezzetler Hastalar, refakatçiler, ziyaretçiler ve sağlık kurumu personelleri……. Bir sağlık kurumunun beklentileri çok farklıdır. Personellerin çalışma saatlerine, hastaların menülerine, ziyaretçilerin ihtiyaçlarına göre servis ve menüler planlanmalı ve herbir sağlık kuruluşunun özelliğine göre program yapılmalıdır. Sağlık kurumlarında sunacağımız yemek hizmetlerimizden uzun yada kısa bir dönem faydalanmanıza bağlı kalmaksızın, hastaların hızlı bir iyileşme süreçleri için gerekli yemek hizmetine dair ... Devamı »

Scroll To Top