Haberler

Özelleştirilmiş hizmetler

Şirketler ve İdareler

administration

Rahatlama ve menüye kaçış Bir öğle yemeği molası, stresli bir iş gününde bir rahatlama ve kaçamak zamanıdır. Türkiye’nin en büyük ekonomik merkezi olan İstanbul’da, hazırladığımız yemeklerinin büyük bir kısmı, kentteki şirketlerin, idarelerin ve kuruluşlarının çalışanları için tasarlanmıştır. Hizmete bağlı olarak – self-servis, alakart veya fast-food – çalışanlara, spesifik iş koşullarına adapte edilmiş geniş bir yemek yelpazesi sunmaktayız. Herbir müşteri ayrıcalıklı ... Devamı »

EĞİTİM

enseignement

Yaratıcılıktan eğlenceli yemek pişirmeye Beslenme, genç yaştan başlayarak uygun bir gelişme esası olduğundan dolayı, tüm besin niteliklerini koruyarak, en iyi ürünleri seçmeye taahhüt etmekteyiz. Ansamble tarafından sunulan okullar için hazır yemek kavramı eşsizdir: • kalori ve besin açısından dengeli, diyetisyenimiz tarafından yaş gruplarına göre hazırlanmış menüler sunmaktadır • servis için gençlere uygun kaplar ve en talepkar misafirlerinin iştahını açacak dekorlar kullanmaktadır. Bir ... Devamı »

SAĞLIK

sante_

Diyet, şifa için sır Hastalar ziyaretçiler ve sağlık personeli … bir sağlık kuruluşun misafirlerinin beklentileri farklıdır. Personelin çalışma saatlerine, hastaların hastalıklarına, ziyaretçilerin ihtiyaçlarına göre, servis planlamalı ve herbir sağlık kuruluşunun özelliğine göre adapte olmalıdır. Yemeklerimiz, hizmetlerimizden uzun ya da kısa bir dönem faydalanmalarına bağlı olmaksızın, hastalara hızlı bir iyileşme için gerekli nitelikleri sağlamaktadır. Bu nedenle, aşçı ve diyetisyenlerimiz birlikte çalışmaktadır! ... Devamı »

Scroll To Top