Haberler

TAAHHÜTLERİMİZ

Kalite yaklaşımı

demarche-de-qualite-290x195

Ansamble Türkiye, bulunduğu her yerdeki aynı hijyen, kalite ve güven şartlarını yerine getirmektedir. Böylece, müşterilerin tamamına sağlıklı, çeşitli ve dengeli bir beslenme garanti etmek üzere, üretim ve tüketim zinciri boyunca personel eğitimi, ürünlerin analiz ve izlenebilirliği planlanmaktadır. Ansamble Fransa, ISO 22000 sertifikasını alan tek hazır yemek kuruluşudur Qualicert (şirketler için restoranlar), ISO 9001, 9002,2006 sertifikalara sahip olan Ansamble Fransa, merkezi ... Devamı »

Dengeli beslenme

642nutritionencartgauche

Beslenme, ciddiye alınması gereken bir iş tarzı Her gün, farklı yaş gruplarına ait konuklara yemek servis etmek güçlü bir taahhüttür. Müşterilerimizin sağlığı ve refahından sorumlu olup, onlara, hayatlarının önemli anlarında eşlik etmeyi tercih ettik. Çözümümüz: menü geliştirmesine yönelik fakat değişik kişilerin beslenme eğitimine adanmış bir diyet merkezi. Restoranlarda bilgilendirme kampanyalar Diyetisyenlerimiz, aşçılar ile birlikte, sağlıklı ve dengeli bir diyetin yaraları ... Devamı »

Sürekli geri bildirim

quality

İsmimiz, Ansamble, anlamlı olup, aramızdaki sıkı, güvenli ilişkimizi sembolize etmektedir! Müşterimizi dinliyoruz – Aşağıdakileri gerçekleştirmek üzere her zaman emrinizdeyiz: Sizin ve alıcıların ihtiyaçlarını tahmin etmek Tüm iş yerlerimizde yaptığımız memnuniyet anketleri aracılığıyla geribildirim toplamak ve, gerekli olduğunda, ilgili iş yerindeki ekibin hizmetini yeniden ayarlamak… Bu doğrultuda, bir online anket formumuz mevcuttur, Ansamble Anket Formu. Böylece, anketimiz, birkaç tıklama ile, aksiyonumuz ... Devamı »

İnsani yaklaşım

Hedef ve çeşitliliğe saygı, sosyal ve mesleki destek, yetenekleri ön plana çıkartmak, eğitim ve entegrasyon için alan…. bunlar bizim yol gösterici ilkelerimizdir. Kurumsal değerlerimiz için simge olan bu özelleştirilmiş yaklaşım, ekiplerimiz için en azından müşterilerimiz için olduğu kadar önemlidir. Her biri için, her zaman yeniliklere yol açan, yakın bir çalışma ilişkisi, proaktif bir geri bildirim sağlayacağız. Devamı »

Scroll To Top