Haberler

Kalite Politikamız

Kalite yaklaşımı

demarche-de-qualite-290x195

Ansamble Türkiye, bulunduğu her yerdeki aynı hijyen, kalite ve güven şartlarını yerine getirmektedir. Böylece, müşterilerin tamamına sağlıklı, çeşitli ve dengeli bir beslenme garanti etmek üzere, üretim ve tüketim zinciri boyunca personel eğitimi, ürünlerin analiz ve izlenebilirliği planlanmaktadır. Ansamble Fransa, ISO 22000 sertifikasını alan tek hazır yemek kuruluşudur Qualicert (şirketler için restoranlar), ISO 9001, 9002,2006 sertifikalara sahip olan Ansamble Fransa, merkezi ... Devamı »

Dengeli beslenme

642nutritionencartgauche

Doğru beslenme, ciddiye alınması gereken bir konudur Hergün farklı yaş gruplarına, farklı iş kollarına sağlıklı ve dengeli yemek hizmeti vermek çok ciddi bir sorumluluktur. Tüm müşterilerimizin sağlığı ve refahından sorumlu olup, onlara hayatlarının önemli anlarında eşlik etmeyi görev benimsedik. Restoranlarda bilgilendirme kampanyalar Diyetisyenlerimiz aşçılarımızla birlikte sağlıklı ve dengeli beslenmenin faydaları konusunda düzenli eğitim seminerleri organize etmekte ve toplumsal bilincin arttırılmasına ... Devamı »

Sürekli geri bildirim

quality

Ansamble ismimiz, müşterimizle kurduğumuz sıkı güven ilişkimizi ve takım ruhumuzu sembolize etmektedir. Bu bağlamda müşterilerimizi sürekli dinliyor ve ihtiyaçlarının giderilmesi yönünde hep daha iyiye doğru aksiyonlar alıyoruz. -Müşterilerimizin ortaya çıkması muhtemel ihtiyaçlarını önceden tahmin ediyoruz -Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve kendimizi daha da geliştirebilmek için yaptığımız memnuniyet anketleri aracılığıyla topladığımız bilgiler ışığında derhal aksiyon planları geliştiriyoruz ve bunları müşterilerimiz ... Devamı »

İnsani yaklaşım

Ansambe olarak yol gösterici ilkelerimiz: – Hedef ve çeşitliliğe saygı – Sosyal ve mesleki destek – Yetenekleri ön plana çıkartmak – Eğitim ve entegrasyon imkanı Kurumsal değerlerimiz için simge haline gelmiş bu yaklaşımımız, tüm çalışanlarımız için olduğu kadar müşterilerimiz içinde önemlidir. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için herzaman yenilikçi yaklaşımlarımızla yakın bir çalışma ilişkisi içerisinde bulunmaktayız. . Devamı »

Scroll To Top